Epidural anesthesia of c-section in patient with chiari malformation and epilepsy
DOI:
https://doi.org/10.25284/2519-2078.2(87).2019.171031Посилання
Abd-El-Barr MM1, Strong CI, Groff MW. Chiari malformations: diagnosis, treatments and failures. J Neurosurg Sci 2014;4:215–21.
|
Nel MR, Robson V, Robinson PN. Extradural anaesthesia for caesarean section in a patient with syringomyelia and Chiari type I anomaly. Br J Anaesth 1998;80:512-15
|
Ramsis FG, KennethDC, Ruben S, Nebojsa NK. Anesthetic management during Cesarean section in a woman with residual Arnold–Chiari malformation Type I, cervical kyphosis, and syringomyelia. Surg Neurol Int 2012;3:26.
|
Speer MC, Enterline DS, Mehltretter L. Chiari type I malformation with or without syringomyelia: prevalence and genetics. J Genet Couns 2003;12:297.
Bolognese PA, Kula RW, Onesti ST. Chiari I malformation and delivery. Surg Neurol Int 2017;8:12.
|
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Біль, знеболення та інтенсивна терапія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).