Орієнтація мети навчання лікарів-інтернів
DOI:
https://doi.org/10.25284/2519-2078.2(63).2013.106450Ключові слова:
ефективність, практичні навички, лікарі-інтерниАнотація
Запропоновано ефективний метод формування практичних навичок у лікарів-інтернів у мінімальні строки та з найменшими матеріальними витратами.Посилання
Образовательный стандарт послевузовской профессиональной подготовки специалиста. Специальность п. 040103 (анестезиология и реанимация) (2004). М., с. 30-39.
Гершунский Б.С. (1998) Философия образования для 21 века. С. 60-80.
Гальперина П.Я. Умственное действие как основа формирования мысли и образа. http://www.psychologyonline.net
Буряк В. (2007) Методологический процесс построения учебного процесса. Вища школа, No 1, с. 10-21.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 В. І. Черній, Т. П. Кабанько, Г. I. Єрмілов, Г. Ю. Агафонова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).