Антидотна терапія в комплексному лікуванні гострого отруєння хлорпірифосом
DOI:
https://doi.org/10.25284/2519-2078.3(60).2012.107173Ключові слова:
отруєння хлорпірифосом, інтенсивна терапія, антидотна терапіяАнотація
Наведено результати дослідження ефективності багатокомпонентної інтенсивної терапії з включенням антидотних препаратів гострого отруєння хлорпірифосом у дитини молодшої вікової групи. Зроблено висновок щодо ефективності використання схеми антидотної терапії.Посилання
Клиническая токсикология детей и подростков / Под ред. И.В. Марковой, В.В. Афанасьева, Э.К. Цыбулькина, М.В. Неженщева (1998) СПб.: Интермедика, 304 с.
Лужников Е.А., Костомарова Л.Г. (2000) Острые отравления: Руководство для врачей. 2-е изд., перераб. и доп. М.: Медицина, 434 с.
Михов X. (1985) Отравления у детей: Пер. с болг. М.: Медицина, 224 с.
Eddleston М., Eyer Р., Worek F., el al. (2005) Differences between organophosphorus insecticides in human self-poisoning: a prospective cohort study. Lancet: 366(9495): 1452-1459. https://doi.org/10.1016/s0140-6736(05)67598-8
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2012 Б. С. Шейман, В. Е. Кривенчук, М. Г. Проданчук, Н. О. Волошина, О. О. Урін, І. О. Сафронова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).