Прогностична модель розвитку синдрому поліорганної недостатності у новонароджених
DOI:
https://doi.org/10.25284/2519-2078.2(56).2011.109107Ключові слова:
синдром поліорганної недостатності, новонароджені, предикторАнотація
В статті описуються основні предиктори розвитку по ліорганної недостатності у нов онароджених та наводиться модель прогнозу розвитку цього синдрому.Посилання
Кузнецов Н.А., Родоман Г.В., Шалаева Т.И. (2007) Прогнозирование развития полиорганной недостаточности при сепсисе у больных с гнойно воспалительными заболеваниями мягких тканей. Хирургия, №5, с. 42-47.
Александрович Ю.С., Гордеев В.И. (2010) Оценочные и прогностические шкалы в медицине критических состояний. СПб: Элби СПб, 248 с.
Пат. 55445 Україна, МПК А 61 В 5/15. Спосіб діагностики поліорганної недостатності у новонароджених / Шкурупій Д.А.; заявник і патентовласник Шкурупій Д.А.; завл. 29.06.10; опубл. 10.12.10, Бюл №23.
Реброва О.Ю. (2002) Статистический анализ медицинских данных. Применение прикладных программ STATISTICA. М: Медиасфера, 312 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2011 Д. А. Шкурупій
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).