Тонус і реактивність вегетативної регуляції у хворих з гострим легеневим пошкодженням, обумовленим грипом A H1/N1
DOI:
https://doi.org/10.25284/2519-2078.2(56).2011.109108Ключові слова:
пульсометрія, гостре пошкодження легень, кисневе забезпеченняАнотація
В результаті дослідження варіаційної пульсометрії у 21 хворого на гостре легеневе ушкодження, яке було викликано грипом A H1/N1, встановлено, що тонус і реактивність вегетативної регуляції впливають на ефективність! кисневого забезпечення. Незважаючи на наявність чинників ризику, хворі з переважанням в тонусі регуляції симпатичних впливів і з сувом регуляторних впливів у бік симпатотонії І у відповідь на ортостаз характеризуються більшим приростом сатурації! у відповідь на інгаляцію кисню потоком 10л|/хв##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2011 І. О. Хрипаченко, Є. П. Курапов, Т. В. Дьоміна, О. О. Малеев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).