Пролонгована вено-венозна гемофільтрація в комплекній терапії гострого отруєння талієм
DOI:
https://doi.org/10.25284/2519-2078.2(56).2011.109110Ключові слова:
отруєння талієм, пролонгована гемофільтрація, детоксикаційні властивості гемофільтруАнотація
У статті наведені результати дослідження селективних детоксикаційних властивостей методу пролонгованої гемофільтрації в лікуванні гострої талієвої інтоксикації. Досліджено концентрації талію в сироватці крові під час процедури гемофільтрації, на вході, та на виході з масообмінника. Зроблено висновки щодо можливості використання гемофільтрації для прискорення елімінації талію з кров’яного русла.
Посилання
Kielstein J. I, Linnenweber S., Schoepke I et al. (2004) One for all- a multi-use dialysis system for effective treatment of severe thallium intoxication. Kidney Blood Press Res; 27: 197-199.
Malbrain M.L., Lambrecht G.L., Zandijk E. (1997) Treatment of severe thallium intoxication. Clin Toxicol; 35(1): 97-100.
Pedersen R.S., Olesen A.S., Freund L.G. (1978) Thallium intoxication treated with long-term hemodialysis, forced diuresis and Prussian blue. Acta Med Scand; 204: 429-432.
Saddique A., Peterson C.D. (1983) Thallium poisoning: a review. Vet Hum Toxicol; 25: 16-22.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2011 Б. С. Шейман, М. Г. Проданчук, Є. Г. Васильєва, H. А. Волошина, А. А. Макаров
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).